Hansgrohe Vernis Blend maska za ugradnu slavinu za kadu bez prebacivača (71649000)
• Tip proizvoda: maska / završni set za ugradnu slavinu za kadu
• Brend: Hansgrohe
• Serija: Vernis Blend
• Model: 71649000
• Boja: hrom
• Završna obrada: sjaj / Chrome
• Namena: završna montaža za ugradnu slavinu za kadu
• Broj funkcija: 1 funkcija vode
• Upravljanje: jednoručno
• Kartuša: keramička kartuša
• Ograničenje temperature: podesivo
• Montaža: zidna / ugradna završna montaža
• Maksimalni protok pri 3 bar: 28,7 l/min
• Važna napomena: proizvod je maska / završni set, nije komplet sa osnovnim ugradnim elementom
• Potreban ugradni element: kompatibilni Hansgrohe osnovni ugradni set za jednoručni tuš mešač, nabavlja se zasebno
• Garancija: 5 godina proizvođačke garancije
4.270,00 RSD
Dostava je dostupna na teritoriji cele Srbije. Za područje Beograda preko iznosa od 15000 rsd proizvode isporučujemo lično, bez ikakvih troškova, dok se za dostavu van Beograda obračunava cena u skladu sa tarifnikom kurirske službe.
Kupovina na rate – do 12 mesečnih rata
Sada možeš da kupuješ brzo, jednostavno i bez opterećenja budžeta! Uz Banca Intesa debitne i kreditne kartice (Visa, Mastercard, American Express) omogućena je kupovina na rate – do 12 mesečnih rata.
Bez obzira da li biraš proizvode za kupatilo, kuhinju, grejanje ili profesionalni program, plaćaj u ratama i obezbedi sebi kvalitet po pristupačnim uslovima.
Povezani proizvodi
38.355,00 RSDAkcija
Opis
Hansgrohe Vernis Blend 71649000 maska za ugradnu slavinu za kadu – hrom
Završna maska za moderno ugradno rešenje u tuš zoni
Hansgrohe Vernis Blend 71649000 je maska za ugradnu slavinu za tuš, namenjena kupatilima u kojima se želi čist, elegantan i vizuelno rasterećen izgled prostora za tuširanje. Ovaj proizvod predstavlja završni vidljivi deo ugradnog sistema, sa jednoručnom ručicom za upravljanje vodom i dekorativnom maskom u sjajnoj hrom završnoj obradi.
Model je namenjen jednoj funkciji vode, zbog čega predstavlja praktično rešenje za jednostavno planiranu tuš zonu sa jednim odabranim potrošačem, kao što su tuš ruža ili tuš ručica. Za funkcionalnu ugradnju potreban je kompatibilni Hansgrohe osnovni ugradni set, jer zvanična specifikacija proizvoda navodi priključak na basic set.
• Maska za ugradnu slavinu za tuš sa elegantnim završnim izgledom
• Jedna funkcija vode za jednostavno upravljanje tušem
• Vidljivi završni deo ugradnog sistema u hrom obradi
• Potreban odgovarajući osnovni ugradni set za montažu
• Praktično rešenje za savremeno uređenu tuš zonu
Jedna funkcija vode za jednostavno korišćenje
Model Hansgrohe Vernis Blend 71649000 predviđen je za upravljanje jednom funkcijom vode, što znači da je pogodan za tuš instalacije sa jednim odabranim izlazom. U zavisnosti od projekta kupatila, završni sistem može biti povezan sa odgovarajućom tuš ružom ili tuš ručicom koja se bira zasebno.
Pošto model nije namenjen prebacivanju između više funkcija, završni izgled zida ostaje sveden i jednostavan. Ovakva konfiguracija posebno odgovara kupatilima u kojima se traži minimalistička tuš zona sa preciznim upravljanjem vodom i manjim brojem vidljivih elemenata.
• Jedna funkcija vode za jednostavan tuš sistem
• Bez prebacivača za svedenu instalaciju
• Pogodno za jedan odabrani tuš izlaz
• Jednostavno svakodnevno upravljanje vodom
• Čist i minimalistički izgled tuš prostora
Keramička kartuša za precizno upravljanje vodom
Hansgrohe Vernis Blend 71649000 opremljen je keramičkom kartušom, koja omogućava jednostavno i precizno podešavanje temperature i protoka vode. Jednoručna ručica doprinosi komfornom svakodnevnom korišćenju, dok zaobljene linije Vernis Blend serije daju maski uredan i moderan izgled.
Model omogućava i podešavanje ograničenja temperature, što doprinosi prilagođenijem korišćenju tuš zone. Ove karakteristike čine proizvod pogodnim za kupatila u kojima se želi pouzdano upravljanje vodom uz diskretan završni dizajn.
• Keramička kartuša za stabilno upravljanje vodom
• Jednoručno upravljanje temperaturom i protokom
• Podesivo ograničenje temperature
• Praktično korišćenje u svakodnevnim uslovima
• Funkcionalno rešenje za ugradnu tuš instalaciju
Vernis Blend dizajn u sjajnoj hrom završnoj obradi
Serija Hansgrohe Vernis Blend odlikuje se mekim, skladnim linijama i dizajnom koji se jednostavno uklapa u različite koncepte uređenja kupatila. Kod modela 71649000, sjajna hrom završna obrada daje maski svetao, čist i elegantan karakter.
Hrom završna obrada predstavlja univerzalan izbor za tuš zonu jer se lako kombinuje sa hromiranim tuš ružama, tuš ručicama, zidnim nosačima, profilima i kupatilskom galanterijom. Posebno lepo se uklapa uz belu keramiku, pločice u imitaciji mermera, kamena, betona ili drveta.
• Hansgrohe Vernis Blend dizajn sa mekim linijama
• Sjajna hrom završna obrada
• Elegantan i univerzalan izgled
• Lako uklapanje uz hromiranu tuš opremu
• Pogodno za moderna i klasičnije uređena kupatila
Potreban osnovni ugradni set za pravilnu montažu
Hansgrohe Vernis Blend 71649000 je maska / završni set za ugradnu slavinu za tuš i ne predstavlja komplet sa osnovnim ugradnim telom. Za pravilnu montažu potreban je kompatibilni Hansgrohe osnovni ugradni set za jednoručni tuš mešač, koji se postavlja u zid i nabavlja zasebno.
Važno je razlikovati ovaj model od Vernis Blend varijanti koje su izričito označene kao proizvodi za iBox universal. Kod modela 71649000, zvanična stranica navodi priključak na basic set, dok Hansgrohe kao odvojeni proizvod prikazuje osnovni set za jednoručni tuš mešač za ugradnu instalaciju, model 13620180. Takođe, kompletna Vernis Blend varijanta 71663000 navedena je kao set koji sadrži jednoručni tuš mešač i osnovni set.
• Proizvod je maska / završni set mešača
• Osnovni ugradni set nije uključen u ovaj model
• Potreban kompatibilni Hansgrohe basic set za montažu
• Hansgrohe osnovni set 13620180 naveden je kao kompatibilno ugradno rešenje
• Ugradni deo treba planirati pre postavljanja keramike
Protok vode i tehničke performanse
Prema zvaničnoj specifikaciji proizvođača, Hansgrohe Vernis Blend 71649000 ima maksimalni protok od 28,7 l/min pri pritisku od 3 bar, dok maksimalni protok pri pritisku od 1 bar iznosi 16,9 l/min. Ovi podaci su važni prilikom planiranja tuš sistema i odabira odgovarajućeg potrošača vode.
Minimalni radni pritisak iznosi 1 bar, dok je maksimalni radni pritisak 10 bar. Model je predviđen za jednu funkciju vode, bez prebacivača, što ga čini pogodnim za jednostavna i uredno planirana ugradna tuš rešenja.
• Broj funkcija: 1 funkcija vode
• Maksimalni protok pri 3 bar: 28,7 l/min
• Maksimalni protok pri 1 bar: 16,9 l/min
• Minimalni radni pritisak: 1 bar
• Maksimalni radni pritisak: 10 bar
Ugradna montaža za čist izgled zida
Kod ovog modela vidljiva je samo završna maska sa ručicom za upravljanje vodom, dok se osnovni deo ugradnog sistema nalazi u zidu. Na taj način tuš zona dobija uredniji, moderniji i vizuelno rasterećeniji izgled, bez spoljnog tela slavine koje bi zauzimalo dodatni prostor na zidu.
Pošto proizvod zahteva zaseban osnovni ugradni set, kompletan sistem potrebno je planirati pre završnih radova i postavljanja keramike. Nakon pravilne instalacije ugradnog elementa, hromirana Vernis Blend maska postavlja se kao vidljivi završni deo sistema.
• Zidna završna montaža na ugradni sistem
• Sakriven osnovni instalacioni deo
• Čist i moderan izgled tuš zone
• Planiranje montaže pre postavljanja keramike
• Pogodno za renoviranje i nove kupatilske projekte
Dodatne informacije
| Brend | |
|---|---|
| Boja | |
| Serija |

