Hansgrohe Vernis Blend maska za ugradnu slavinu za kadu bez prebacivača (71667670)
• Tip proizvoda: maska za ugradnu slavinu za kadu
• Brend: Hansgrohe
• Serija: Vernis Blend
• Model: 71667670
• Boja: mat crna
• Završna obrada: Matt Black / mat
• Namena: završni set za ugradnu slavinu za tuš
• Broj funkcija: 1 funkcija vode
• Upravljanje: jednoručno
• Mešački sistem: keramički mešački sistem
• Ograničenje temperature: podesivo
• Montaža: zidna / ugradna završna montaža
• Maksimalni protok pri 3 bar: 29,3 l/min
• Važna napomena: proizvod je samo maska / završni set mešača
• Potreban ugradni element: Hansgrohe iBox universal osnovni ugradni element / univerzalni mešač, kupuje se zasebno
• Preporučeni kompatibilni osnovni set: Hansgrohe iBox universal 01800180
18.727,00 RSD
Dostava je dostupna na teritoriji cele Srbije. Za područje Beograda preko iznosa od 15000 rsd proizvode isporučujemo lično, bez ikakvih troškova, dok se za dostavu van Beograda obračunava cena u skladu sa tarifnikom kurirske službe.
Kupovina na rate – do 12 mesečnih rata
Sada možeš da kupuješ brzo, jednostavno i bez opterećenja budžeta! Uz Banca Intesa debitne i kreditne kartice (Visa, Mastercard, American Express) omogućena je kupovina na rate – do 12 mesečnih rata.
Bez obzira da li biraš proizvode za kupatilo, kuhinju, grejanje ili profesionalni program, plaćaj u ratama i obezbedi sebi kvalitet po pristupačnim uslovima.
Povezani proizvodi
10.500,00 RSDAkcija
Opis
Hansgrohe Vernis Blend 71667670 maska za ugradnu slavinu za kadu – mat crna
Završna maska za moderno ugradno rešenje u tuš zoni
Hansgrohe Vernis Blend 71667670 je maska za ugradnu slavinu za tuš, namenjena kupatilima u kojima se želi čist, moderan i vizuelno rasterećen izgled tuš prostora. Proizvod predstavlja vidljivi završni deo ugradnog sistema, sa jednoručnom ručicom za regulaciju temperature i protoka vode, kao i dekorativnom maskom u atraktivnoj mat crnoj završnoj obradi.
Za razliku od modela za kadu sa prebacivačem, ovaj proizvod je namenjen jednoj funkciji vode, odnosno jednom potrošaču u okviru tuš sistema. Za pravilnu montažu neophodan je kompatibilni Hansgrohe iBox universal osnovni ugradni element, koji se postavlja u zid i nabavlja zasebno.
• Maska za ugradnu slavinu za tuš sa modernim završnim izgledom
• Jedna funkcija vode za jednostavnu tuš instalaciju
• Vidljivi završni deo ugradnog sistema u mat crnoj obradi
• Potreban Hansgrohe iBox universal za kompletnu montažu
• Praktično rešenje za savremeno uređenu tuš zonu
Jedna funkcija vode za jednostavno upravljanje tušem
Model Hansgrohe Vernis Blend 71667670 predviđen je za upravljanje jednom funkcijom vode. To znači da je namenjen tuš rešenjima sa jednim odabranim izlazom, kao što je tuš ruža ili tuš ručica, u zavisnosti od planirane instalacije i dodatne opreme koja se bira zasebno.
Ovakva konfiguracija pogodna je za kupatila u kojima se želi jednostavan ugradni tuš sistem, bez prebacivanja između više izlaza vode. Minimalan broj vidljivih elemenata doprinosi urednijem izgledu zida i jednostavnijem korišćenju u svakodnevnim uslovima.
• Jedna funkcija vode za praktičan tuš sistem
• Bez prebacivača za svedenu instalaciju
• Pogodno za jedan odabrani tuš izlaz
• Jednostavno svakodnevno upravljanje vodom
• Čist i minimalistički izgled tuš prostora
Keramički mešački sistem za precizno upravljanje vodom
Hansgrohe Vernis Blend 71667670 poseduje keramički mešački sistem, koji omogućava precizno i jednostavno podešavanje temperature i protoka vode. Jednoručno upravljanje doprinosi komfornoj upotrebi, dok svedena ručica prati zaobljeni dizajn Vernis Blend serije.
Model omogućava i podešavanje ograničenja temperature, što doprinosi sigurnijem i prilagođenijem korišćenju tuš prostora. Tehnički podaci proizvođača navode keramički mešački sistem i podesivo temperaturno ograničenje kao karakteristike ovog modela.
• Keramički mešački sistem za pouzdano upravljanje vodom
• Jednoručno upravljanje temperaturom i protokom
• Podesivo ograničenje temperature
• Praktično svakodnevno korišćenje
• Funkcionalno rešenje za ugradnu tuš instalaciju
Mat crna završna obrada za savremeno kupatilo
Serija Hansgrohe Vernis Blend odlikuje se mekim, skladnim linijama i dizajnom koji se jednostavno uklapa u savremena kupatila. Kod modela 71667670, završna obrada Matt Black daje maski upečatljiv mat crni izgled, pogodan za tuš zone u kojima se želi moderan kontrast i jasno definisan dizajnerski akcenat.
Mat crna maska posebno lepo dolazi do izražaja uz belu keramiku, pločice u imitaciji mermera, kamena ili betona, kao i uz druge crne elemente poput tuš ruže, tuš ručice, profila tuš paravana, galanterije i tastera za vodokotlić.
• Hansgrohe Vernis Blend dizajn sa mekim linijama
• Matt Black završna obrada za moderan izgled
• Elegantni mat crni detalj u tuš zoni
• Lako uklapanje uz crnu tuš opremu i galanteriju
• Pogodno za minimalistička i savremena kupatila
Potreban Hansgrohe iBox universal za pravilnu ugradnju
Hansgrohe Vernis Blend 71667670 je samo maska / završni set mešača i ne predstavlja kompletan proizvod spreman za samostalnu ugradnju. Za funkcionalnu montažu potrebno je obezbediti odgovarajući Hansgrohe iBox universal osnovni ugradni element / univerzalni mešač, koji se ugrađuje u zid i kupuje zasebno.
Kod planiranja i poručivanja proizvoda ovu informaciju je važno jasno prikazati kupcu, jer sama mat crna maska nije dovoljna za završenu instalaciju. Hansgrohe dokumentacija za Vernis Blend ugradni tuš mešač navodi potreban osnovni set iBox universal 01800180.
• Proizvod je samo maska / završni set mešača
• Hansgrohe iBox universal je obavezan za montažu
• iBox universal se kupuje zasebno
• Preporučeni osnovni set: iBox universal 01800180
• Ugradni element se planira pre postavljanja keramike
Protok vode i tehničke performanse
Prema tehničkim karakteristikama proizvođača, model Hansgrohe Vernis Blend 71667670 namenjen je jednom potrošaču i ima maksimalni protok od 29,3 l/min pri pritisku od 3 bar. Pri pritisku od 1 bar, maksimalni protok iznosi 15,5 l/min.
Minimalni radni pritisak za ovaj model iznosi 1 bar, dok je maksimalni radni pritisak 10 bar. Proizvod pripada klasi protoka B i grupi bučnosti I, što su važni podaci za pravilno projektovanje i izbor tuš sistema.
• Broj potrošača: 1
• Maksimalni protok pri 3 bar: 29,3 l/min
• Maksimalni protok pri 1 bar: 15,5 l/min
• Minimalni radni pritisak: 1 bar
• Maksimalni radni pritisak: 10 bar
Ugradna montaža za čist izgled zida
Kod ovog modela vidljiva je samo završna maska sa ručicom za upravljanje vodom, dok je osnovni ugradni deo sistema sakriven u zidu. Na taj način tuš zona dobija uredan i moderan izgled, bez vidljivog spoljnog tela slavine i suvišnih elemenata na površini zida.
Pošto proizvod zahteva Hansgrohe iBox universal, kompletan sistem treba planirati pre završnih radova i postavljanja keramike. Nakon pravilne montaže osnovnog elementa, mat crna Vernis Blend maska postavlja se kao završni vidljivi deo instalacije.
• Zidna završna montaža na ugradni sistem
• Sakriven osnovni instalacioni deo
• Čist i moderan izgled tuš zone
• Planiranje montaže pre postavljanja keramike
• Pogodno za renoviranje i nove kupatilske projekte
Dodatne informacije
| Brend | |
|---|---|
| Boja | |
| Serija |

