Ulica Tadeuša Košćuška 7, Beograd +381 11 29 20 822 | prodaja@itim.rs

+381 11 29 20 822 | prodaja@itim.rs

ĐORĐEVIĆ

Lavabo sa ormarićem EKO 75cm

KERAMIKA ĐORĐEVIĆ Ormarić eko 75 donji deo EKO-5 je praktičan i funkcionalan dodatak za vašu kupatilu.

  • Visokokvalitetna keramika za dugotrajnu upotrebu.
  • Eko dizajn koji štedi prostor i vodu.
  • Lako održavanje zahvaljujući glatkoj površini.
  • Moderan izgled koji se uklapa u savremene enterijere.
  • Praktično rešenje za smeštaj kupatilskih potrepština.

12.417 RSD sa PDV-om

Povezani proizvodi

TEKA
Originalna cena je bila: 15.500 RSD.Trenutna cena je: 13.924 RSD. sa PDV-om
Teorema
20.714 RSD sa PDV-om
TECE GERMANY
27.388 RSD sa PDV-om
AQUATHERM
261 RSD sa PDV-om
PEŠTAN
5.275 RSD sa PDV-om
BEMETA
3.020 RSD sa PDV-om
PINO ART
34.342 RSD sa PDV-om
TECE GERMANY
42.403 RSD sa PDV-om
Hutterer & Lechner
29.030 RSD sa PDV-om

Opis

KERAMIKA ĐORĐEVIĆ Ormarić eko 75 donji deo EKO-5

KERAMIKA ĐORĐEVIĆ Ormarić eko 75 donji deo EKO-5 predstavlja visokokvalitetno rešenje za vašu kuhinju, koje kombinuje funkcionalnost, moderni dizajn i ekološku svest. Ovaj ormarić je deo serije EKO, koja je specijalno razvijena kako bi zadovoljila potrebe savremenih domaćinstava, pružajući optimalnu organizaciju prostora uz očuvanje prirodnih resursa.

Funkcionalnost i praktičnost

Ormarić eko 75 donji deo EKO-5 dizajniran je tako da maksimalno iskoristi raspoloživi prostor u vašoj kuhinji. Sa svojih 75 cm širine, ovaj ormarić pruža dovoljno mesta za smeštaj svih potrebnih kuhinjskih posuda, pribora i namirnica. Unutrašnjost ormarića je pažljivo osmišljena, sa prilagodljivim policama koje omogućavaju lako organizovanje i pristup sadržaju.

Posebna pažnja posvećena je kvalitetu materijala i izrade. Ormarić je izrađen od visokokvalitetne keramike, koja je otporna na habanje, ogrebotine i visoke temperature. Ovo garantuje dugotrajnu upotrebu bez gubitka estetskog izgleda i funkcionalnosti.

Ekološki aspekti

Serija EKO od KERAMIKA ĐORĐEVIĆ posebno je razvijena sa ciljem smanjenja uticaja na životnu sredinu. Ormarić eko 75 donji deo EKO-5 proizveden je od ekološki prihvatljivih materijala, što ga čini odličnim izborom za sve koji vode računa o održivom načinu života. Korišćenje ovog ormarića ne samo da će unaprediti funkcionalnost vaše kuhinje, već će i doprineti očuvanju prirodnih resursa.

Dizajn i estetika

Moderni i minimalistički dizajn ovog ormarića savršeno se uklapa u bilo koji enterijer, bilo da je reč o klasičnoj ili savremenoj kuhinji. Čiste linije i neutralne boje omogućavaju lakšu integraciju u postojeći nameštaj, dok visok nivo izrade garantuje da će ormarić biti istaknuti detalj vašeg prostora.

Pored estetskih kvaliteta, ormarić eko 75 donji deo EKO-5 nudi i visok nivo praktičnosti. Ergonomija dizajna omogućava lak pristup svim delovima ormarića, što ga čini idealnim za svakodnevnu upotrebu. Ručke i drugi elementi su pažljivo odabrani kako bi se obezbedila udobnost i jednostavnost korišćenja.

Laka instalacija i održavanje

Instalacija ovog ormarića je jednostavna i ne zahteva posebne alate ili veštine. Detaljna uputstva za montažu obezbeđena su uz proizvod, što omogućava brzo i efikasno postavljanje. Nakon instalacije, ormarić je lako održavati – površina od keramike ne zahteva posebnu negu, a redovno čišćenje običnim sredstvima za čišćenje dovoljno je da održi njegov sjajan izgled.

Organizacija prostora

Unutrašnjost ormarića eko 75 donji deo EKO-5 omogućava fleksibilnu organizaciju prostora. Prilagodljive police mogu se pomerati i podešavati prema vašim potrebama, što omogućava optimalno korišćenje svakog centimetra prostora. Ovo je posebno korisno za kuhinje manjih dimenzija, gde je svaki prostor dragocen.

Pored toga, ormarić poseduje i posebne odeljke za različite vrste posuda i pribora, što dodatno pojednostavljuje organizaciju i pronalaženje potrebnih stvari. Ovo čini svakodnevno korišćenje kuhinje mnogo efikasnijim i prijatnijim.

Dugotrajna investicija

Kupovina KERAMIKA ĐORĐEVIĆ Ormarića eko 75 donji deo EKO-5 predstavlja dugotrajnu investiciju u kvalitet i funkcionalnost vašeg doma. Zahvaljujući visokom kvalitetu izrade i ekološki prihvatljivim materijalima, ovaj ormarić će vam služiti godinama bez gubitka svojih performansi i estetskih kvaliteta.

Uz sve ove prednosti, ormarić eko 75 donji deo EKO-5 od KERAMIKA ĐORĐEVIĆ predstavlja savršen izbor za sve koji traže kombinaciju stila, praktičnosti i održivosti u svojoj kuhinji. Bez obzira da li renovirate postojeću kuhinju ili opremate novu, ovaj ormarić će biti vredan dodatak vašem prostoru.

Dodatne informacije

Brend

Vrsta

Povezani proizvodi iz kategorije

PINO ART
19.760 RSD sa PDV-om
ROSAN SRBIJA
9.505 RSD sa PDV-om
LIV SLOVENIJA
5.534 RSD7.940 RSD sa PDV-om
ROSAN SRBIJA
11.530 RSD sa PDV-om
TERMORAD SRBIJA
8.034 RSD sa PDV-om
TECE GERMANY
16.328 RSD sa PDV-om
AWENTA
1.471 RSD sa PDV-om
ROSAN SRBIJA
13.099 RSD sa PDV-om
ĐORĐEVIĆ
12.417 RSD sa PDV-om